Osiągnięcia Kontakt
Sprzedaż w internecie bez rej. działalności Proeksportowa strategia dla Polski Urzędy przyjazne przedsiębiorcy Ochrona praw zwierząt Projekty studenckie na zlecenie Polska liderem przemysłu jachtowego

 

Justyna Adamczyk

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, Wydz. Zarządzania i Ekonomii. Na łamach specjalistycznych czasopism popularyzuję wiedzę o nowych technologiach popartą własnym doświadczeniem biznesowym. Od 1999 roku jestem redaktorem naczelnym jednego z pierwszych portali na temat e-biznesu oraz autorką ponad 40 publikacji z dziedziny e-marketingu.
Specjalizuję się w doradztwie w zakresie promocji internetowej w Chinach.

Jestem osobą otwartą na nowe technologie i kreatywnie wpisuje się w nowoczesny trend życia. Nowe media są dla mnie wyznacznikiem osobistego i społecznego rozwoju. Jestem zwolennikem nowych technologii, które są innowacyjną drogą do pozyskania nowych rynków. Ten trend doskonale wpisuje się w rys .Nowoczesnej, której jestem aktywnym ambasadorem. Dowodem mojej żywej akceptacji i wpierania .Nowoczesnej jest kandydowanie w wyborach parlamentarnych do Sejmu. Myślę, że jako osoba żywo związana z internetem od 16 lat mogę zaprezentować wiele kreatywnych pomysłów i nowatorskich rozwiązań.

O mnie przez pryzmat programu .Nowoczesnej;

Główne postulaty:


E-mail:

Webdesign: Justyna Adamczyk. Linki reklamowe sponsorowane przez KW Nowoczesna Ryszarda Petru.